Ulaşım Hizmetleri
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü

Ulaşım Hizmetleri Müdürü: Gündüz ALBAYRAK

0(212) 567 94 50

Ulaştırma Müdürlüğü olarak, elli bir personel, toplamda seksen araçlık filomuzla, belediye başkanımız ve başkan yardımcılarımız başta olmak üzere, personelimizi -şehir içi ve şehir dışına- görevleri gereği gitmeleri gereken yerlere ulaştırmak ve personelimize servis hizmeti sunmak öncelikli görevlerimiz arasındadır. 

Müdürlüğümüz ayrıca demirbaşında bulunan; araç ve makinelerin, bakım, onarım,  yedek parça, akaryakıt temini işlemlerini kendi atölyesinde yapmakta veya ihale ile yaptırmaktadır.  Araç alımı veya kiralanması ihalelerini de organize eden müdürlüğümüzün ana amacı, belediyemizin omurgasını oluşturan ulaştırma hizmetini; kesintisiz, herhangi bir aksaklığa düşürmeden, personelimizi zamana uygun olarak ilgili yerlere taşıyarak, halkımızın tüm belediye ve belediyecilik işlemlerini hızlı bir şekilde alabilmesinin önünü açmaktır.

Halkımıza Ulaşım Desteği

  • Müdürlüğümüz, ilçe halkına, ilçemizdeki okullara, kamu kurum ve kuruluşlarına, vakıflara, derneklere, sivil toplum kuruluşlarına ve spor kulüplerine imkanları ölçüsünde ulaşım hizmeti vermektedir.
  • Bilgi İşlem Müdürlüğümüz tarafından dizayn edilen; mobil, dijital otobüslerimizle hanımlara ve ilköğretim öğrencilerine internet destekli bilgisayar eğitimi verilmektedir.
  • Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimizin hizmetine sunulan, özel olarak dizayn edilmiş minibüsümüz, özürlü vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.
  • Müdürlüğümüz, gıda, erzak, kömür ve eşya yardımının organizasyonunda ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması noktasında aktif rol almaktadır.
  • Düğün, gezi, piknik ve maç programlarına halkımızın katılabilmesi için, müdürlüğümüzün imkanları dahilinde, araç desteği sağlanmaktadır.
  • Hasta nakil araçlarımızla, vatandaşlarımızdan gelen hasta nakil talepleri karşılanmaktadır.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliği İçin Tıklayınız

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Hizmet Standartları Tablosu İçin Tıklayınız

Tel: 0(212) 567 94 50 - 52

Mail: ulasim@bayrampasa.bel.tr


submit
submit