Destek Hizmetleri
Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Destek Hizmetli Müdürü: Fatih ALYAKUT

0(212) 467 19 00 Dahili:1305

Destek Hizmetleri Müdürlüğü olarak, belediyemizde bulunan tüm müdürlüklerin yapmış olduğu çalışmaların hızlı, kaliteli, etkili, kesintisiz ve sorunsuz gerçekleştirilmesini sağlamak; müdürlüklerin çalışmalarında,  onlara gerekli olacak, onların ihtiyaç duydukları tüm malzemeleri temin etmek ve gereken desteği sağlamak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

Ana amacımız müdürlüklerimizin halkımıza hizmet noktasında, ihtiyaç duydukları tüm gereksinimlerini karşılamak ve onların vatandaşlarımıza eksiksiz, kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmalarını sürekli kılmaktır.

Müdürlüğümüzün Faaliyetleri

Müdürlüğümüz, belediyemiz bünyesindeki müdürlüklerin talep etmiş oldukları mal ve hizmetleri; kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlarla ve yasal süresi içinde temin eder. İstenilen ürün ve hizmetlerle ilgili piyasa araştırmaları ve üreticilerle bizzat görüşerek; ürün veya hizmet özelliklerinin ve fiyatlarının yazılı olduğu teklifleri değerlendirir.

Talep edilen malzemenin veya hizmetin toplam rakamına ve ihtiyaç süresine göre doğrudan temin ve ihale usulüyle kanunlar ve yasalar doğrultusunda resmi prosedürünü yerine getirerek, ihtiyaçları giderir.

Müdürlüğümüz satın alma birimi, kırtasiye malzemesi ve sürekliliği olan ihtiyaçların giderilmesi noktasında her yılın başında ihtiyaç tespitini yaparak, toplu alımlarla fiyat indirimden faydalanmakta ve ekonomik tasarruf sağlamaktadır.

Alınan tüketim malzemeleri satın alma birimi deposunda muhafaza edilerek, ihtiyaç durumunda, malzeme istek fişi ile müdürlüklerin talepleri karşılanmaktadır.

Tel: 0(212) 467 19 00 - 1303

Mail: destekhizmetleri@bayrampasa.bel.tr


submit
submit