Bayrampaşa Spor Tesisleri
Bayrampaşa Spor Tesisleri

5 önemli spor tesisine sahip olan Bayrampaşa Belediyesi spora ve sporcuya yaptığı yatırımlarla Bayrampaşa’yı bir spor merkezi haline getirdi. Tesislerimizde başta futbol ve basketbol olmak üzere;  voleybol, güreş, judo, tekvando, yüzme, fitness, bowling, karate sporları yapılabilmektedir.

Gençlerimiz, profesyonel ve amatör spor kulüpleri tesislerimizden ücretsiz faydalanırken, Fenerbahçe ve Galatasaray minikler alt yapı çalışmalarını da bu tesislerde sürdürmektedir.

 

 Adres: Altıntepsi Mahallesi Uygur Caddesi No:2 Bayrampaşa/İstanbul Tel: 0 (212) 501 12 41

Adres: Kocatepe Mahallesi 50.Yıl Caddesi No:53 Bayrampaşa/İstanbul Tel: 0 (212) 640 47 39

Adres: Terazidere Mah. Güneş Cad. Güneştel Sok. No:1 B.paşa/İST  Tel: 0 (212) 613 80 20

Adres: Kocatepe Mahallesi 50.yıl Caddesi No: 83 Bayrampaşa/İstanbul Tel: 0 (212) 640 76 08

 Adres: Cevatpaşa Mahallesi Kıyı Sokak Bayrampaşa/İstanbul 

Adres: Yıldırım Mahallesi Şehit Kamil Balkan Cad. Bayrampaşa/İstanbul Tel:0(212) 617 07 33

Bedeni ve ruhu besleyen en önemli aktivitelerin başında spor faaliyetleri gelmektedir. Türk toplumu tarihi boyunca sporla iç içe yaşamış, bu sayede çevik bir vücuda ve dinamik bir zekâya sahip olmuştur.

Bu bağlamda Belediyemiz bütün zaman dilimlerinde, sporsal faaliyetlerin her koluna mekân, eğitim ve finans desteği sağlamıştır. Bayrampaşa Belediyesi, bu desteklerin somut göstergesi niteliğinde olan, farklı sporların yapılmasına imkân veren, halkımızın ücretsiz faydalanabileceği çok sayıda spor tesisini bütün Bayrampaşalıların hizmetine sunmuştur.

Tesislerimizde başta futbol ve basketbol olmak üzere;  voleybol, güreş, judo, tekvando, yüzme, fitness, bowling, karate sporları yapılabilmektedir. Spora yaptığımız yatırımlar neticesinde her geçen gün sayıları artan, sporsever çocuklarımız ve gençlerimiz hizmete açtığımız tesislerimizden ücretsiz olarak faydalanmakta ve spor aktivitelerine katılmaktadırlar.

Kurduğumuz spor tesislerinde, profesyonel ve amatör spor kulüpleri ücretsiz faydalanırken, Fenerbahçe ve Galatasaray minikler alt yapı çalışmalarını bu tesislerde sürdürmektedir. Sağladığımız imkânların sonucunda Türkiye’miz, Bayrampaşa’da yetiştireceğimiz sporcularımızla, sporun tüm dallarında, sesini dünyaya daha fazla duyurma şansına sahip olacaktır.

Spora yönelik mevcut potansiyeli harekete geçirebilecek, örnek tesisler ve  spor aktiviteleriyle  çocuklarımıza ve gençlerimize yeni mekânlar ve imkânlar sunmanın gayretini göstererek, halkımızın desteğiyle yatırımlarımızı her geçen gün artırmaya çalışıyoruz.

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ SPOR OKULU
Bayrampaşa Belediyesi, geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için spor okulu açtı. Okulda;

  • Basketbol
  • Voleybol
  • Tekvando
  • Pilates
  • Çocuk Jimnastiği
  • Step Aerobik
  • Atletizm
  • Karate

branşlarında hizmet veriliyor.


Bayrampaşa Semih Erden Kapalı Spor Salonu’ndaki spor okulunda; çocuklar, gençler ve bayanlar basketbol, voleybol, karate, atletizm, tekvando, çocuk jimnastiği, step, aerobik ve pilates aktivitelerini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor.
Adres: Kocatepe Mah. 50. Yıl Cad. No:53
Tel: 0212 640 47 39

Spor Tesislerimiz
 Bayrampaşa Belediye Stadı – Kocatepe
 Semih Erden Kapalı Spor Salonu – Kocatepe
 Bayrampaşa Belediyesi Suni Çim Saha – Terazidere
 Bayrampaşa Belediyesi Arda Turan Spor Tesisleri – Altıntepsi


submit
submit