Bayram Yuva 2
Bayram Yuva 2

Çok fonksiyonlu bir kreşe kavuşan Bayrampaşalı Çocuklar; eğlenirken bilgileniyor, eğitilirken de becerilerini geliştiriyor ve tam donanımlı olarak geleceğe adım atıyorlar.

Bayrampaşa Belediyesi çocukların modern tesislerde ve emin ellerde geleceğe hazırlanmasına imkan sağlayacak, 150 öğrenci kapasiteli, Bayram Yuva-2 adıyla bir kreş ve ana okulunu daha hayata geçirdi. Kreş ve anaokulumuzda, 03-06 yaş grubu çocuklar, uzman eğitmenler gözetiminde geleceğe hazırlanıyor.

Bayram Yuva projesinin ilk şubesi 150 öğrenci kapasitesi ile 1996 yılında, Bayrampaşalıların hizmetine sunulmuştu. Bu projenin ikinci ayağı niteliğindeki Bayram Yuva-2 projesini hizmete açan Bayrampaşa Belediyesi, her iki ana okul ve kreşte, modern alt yapısı ve uzman eğitimci kadrosu ile toplam 300 çocuğa hizmet veriyor.

Kapalı çocuk oyun alanları, , altı adet grup odası,  üç ayrı uyuma ve oyun odası, yemekhane ile idari bölümlerin yer aldığı Bayram Yuva-2 toplam beş kattan oluşuyor. Bahçe oyunları, sanat etkinlikleri, Jimnastik, zihinsel etkinlikler, Fen tabiat çalışmaları, bilgisayar, müzik, folklor, İngilizce eğitimleri ile çocuklar  bilgilendirilirken, sıcak bir aile ortamında eğlenceli  saatler yaşıyor.

Çocuklar kadar, çocukların ebeveynlerine önem atfeden Bayram Yuva ailelere yönelik çeşitli konularda eğitim seminerleri de gerçekleştirmektedir.

Adres: Yenidoğan Mahallesi Çevreyolu Caddesi No:55 Bayrampaşa / İstanbul

Tel: 0(212) 493 34 34 - 35

http://www.bayramyuva.com/


submit
submit