Arama
BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ’NDEN 'İYİLİĞE TEŞVİK'
Bayrampaşa Belediyesi’nin iyilik gönüllülerini bir araya getirmek ve iyilik etme farkındalığı oluşturmak amacıyla hayata geçirdiği ‘İyiliğe Teşvik’ projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.

Bayrampaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün hayata geçirdiği ‘İyiliğe Teşvik’ projesinin tanıtım toplantısı belediye hizmet binasındaki kültür salonunda yapıldı. Toplantıya Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Sırakaya’nın yanı sıra Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İbrahim Ulusoy, Bayrampaşa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mesut Onat ile çok sayıda iyilik gönüllüsü katıldı.

Toplantıda konuşan Yalçın Sırakaya, “Öz değerlerimizin en önemli öğesi olan yardım etme ve yardımlaşma eylemine kurumsal bir kimlik kazandırmak istiyoruz. Bu bağlamda ‘iyiliğe teşvik’ projesini hayata geçirdik. Projemizle herkesin imkânları ve yapabilecekleri ölçüsünde çevresindeki, mahallesindeki ve sokağındaki yardıma muhtaç insanlara yardım etmesini sağlamayı hedefliyoruz. Temel sloganımızı ‘iyilik et, iyiliğe teşvik et’ olarak belirledik. Projemize destek veren, bu bağlamda iyilik edip iyiliğe teşvik eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.


submit
submit