İstanbul Aile ve Danışmanlık Merkezi
İstanbul Aile ve Danışmanlık Merkezi (İSADEM)

İstanbul Aile ve Danışmanlık Merkezi, İBB ve Bayrampaşa Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen, tüm kadınlarımıza ücretsiz sağlık, danışma ve eğitim hizmeti sunan tam donanımlı bir sağlık merkezidir.

Merkezimizden sosyal güvencesi olan, olmayan 15 yaş üzeri tüm hanımlar faydalanabilmektedir. Sağlık Merkezimizde; rahim kanseri, meme kanseri, genital enfeksiyon taraması ve tedavileri ile doğum muayenesi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

2 doktor, 4 hemşire, bir eğitimci, 1 laborant ve 3 yardımcı sağlık personelinin görev yaptığı merkezlerimizde 15 yaş üzeri bütün hanımlara, jinekoloji hizmetleri sunulmaktadır.

Merkezimizde ayrıca kadınları evliliğe ve gebeliğe hazırlayıcı,  fiziksel ve ruhsal olarak hazır oldukları zaman, çocuk sahibi olabilmeleri için danışmanlık hizmeti verilmektedir. Danışma, eğitim ve tedavi hizmetlerinden hanımlar isterlerse eşleri nezaretinde faydalanabilmektedirler.

Müstakil, 4 katlı, 400 metrekarelik bir alanda, gerekli tüm sağlık cihazları ile donatılan ve  doğalgaz ısıtma sistemi ile ısıtılan Kadın ve Aile Sağlığı Merkezimizde,  günde 200’ün üzerinde hanıma sağlık, danışma ve eğitim hizmeti sunulmaktadır. Sunulan hizmetler anlık olmayıp, uzun bir zaman dilimini kapsamaktadır.

Adres: Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Sokak No:30 Bayrampaşa / İstanbul 

Tel: 0(212) 674 94 15 (Görüntüleme)

Tel: 0(212) 501 25 95 (Kadın Sağlığı)


submit
submit