Haberler
BAYRAMPAŞA’DA KONU: KADIN VE ERKEK PSİKOLOJİSİ
Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Merkezi’nin (BAYGEM) düzenlediği Hasbihaller’in Aralık ayı konuğu Eğitimci- Danışman İbrahim Zeyd Gerçik.

Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Merkezi’nin (BAYGEM) düzenlediği Hasbihaller’in Aralık ayı konuğu Eğitimci- Danışman İbrahim Zeyd Gerçik.

5 Aralık Çarşamba günü 18.00-20.00 saatleri arasında Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirilecek olan konferansta “Kadın ve Erkek Psikolojisi ve Aile İçi İletişim” konusu işlenecek.

Konferansa katılım herkese açıktır.

Ayrıntılı bilgi için: 0 (212)567 80 53 numaralı telefondan BAYGEM’e ulaşabilirsiniz.

Tarih :05.12.2012 Çarşamba
Saat :18.00- 20.00
Yer : Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu (Belediye Binası Altı)

İbrahim Zeyd Gerçik kimdir?

1970 Çanakkale doğumlu. İstanbul, Tuzlalı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümünden 1992 yılında mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, Davranış Bilimleri Bilim Dalı’nda yüksek lisans yaptı. Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi’nde Sosyoloji Okutmanı (1993–1995); Kırıkkale Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi Okutmanı ( 1995- 1998) olarak görev aldı. Eğitim, Halkla İlişkiler, Araştırma Planlama alanlarında yönetici olarak çalıştı. (1998- 2003) Özel bir eğitim ve danışmanlık firmasında “İnsan Kaynakları Uzmanlığı” programını tamamladı. 2003 yılından beri Eğitim yöneticisi olarak görev yapmakta olup yönetim ve yönetim psikolojisi alanlarında şirketlere yönelik eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Halen Sistem Danışmanlık bünyesinde, eğitimci-danışman ve yönetici olarak görev yapmaktadır. Ayrıca çeşitli vakıf ve kültür merkezlerinde uzmanlık alanıyla ilgili konularda topluma yönelik seminerleri yönetmektedir.

Mimar Sinan’ın Osmanlı Kurumları tarafından yetiştirilmesi sürecinden günümüze yönetimsel analizler yapan “Bir Yönetim Modeli Olarak Mimar Sinan, İnsan Kaynakları ve Proje Yönetimi”, Süleymaniye Külliyesinin farklı disiplinler çerçevesinde bütünlüğünün ortaya konularak yönetim ve psikoloji açısından incelendiği “Bir Yönetim Modeli Olarak Süleymaniye, Yönetim, Psikoloji ve Kurum Kültürü”, Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürünün ele alındığı “Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri, Kriz Yönetimi ve Kurum Kültürü”, İstanbul’un medeniyet derinliğinin incelendiği “İstanbul, Su Gibi” eserlerinin yazarıdır.


submit
submit