HASTANEYİ PIRIL PIRIL YAPTILAR
Koronavirüs ile mücadele çalışmaları kapsamında yoğun mesai harcayan Bayrampaşa Belediyesi ekipleri, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ni de baştan sona yıkayarak pırıl pırıl yaptı. Çalışmaları denetleyen Başkan Atila Aydıner, “Temizlik ve dezenfekte çalışmalarımız ilçemizde aralıksız devam ediyor. Milletimizin sağlığı için büyük bir özveriyle görev yapan tüm sağlık çalışanlarımızı ve sahada ter döken ekiplerimizi gönülden alkışlıyorum. Yarın sevdiklerimiz ile güzel zamanlar geçirebilmek için lütfen bu günlerde evlerimizde kalalım.” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ölümcül koronavirüs ile mücadele çalışmaları kapsamında gece gündüz çalışan Bayrampaşa Belediyesi’ne bağlı ekipler, cadde ve sokakların ardından Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ni de baştan sona yıkayarak pırı pırıl yaptı. Çalışmaları denetleyen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Temizlik ve dezenfekte çalışmalarımız ilçemizde aralıksız devam ediyor. Milletimizin sağlığı için büyük bir özveriyle görev yapan tüm sağlık çalışanlarımızı ve sahada ter döken ekiplerimizi gönülden alkışlıyorum. Ülke ve millet olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Küresel bir sorun haline gelen koronavirüs genç yaşlı demeden maalesef 'canlarımızı' alıyor ve tehlike her geçen gün büyüyor. Virüsten korunmak ve yarın sevdiklerimizle birlikte güzel zamanlar geçirebilmek için, zorunlu haller dışında, lütfen bu günlerde evlerimizde kalmaya devam edelim. İnşallah bu sorunun üstesinden de devlet ve millet işbirliği içinde geleceğiz ve birlikte başaracağız.” şeklinde konuştu.

CAN KAYIBI 40 BİNİ AŞTI
Türkiye'nin de aralarında olduğu 200'den fazla ülkede görülen ölümcül koronavirüs hızla yayılmaya ve can almaya devam ediyor. Dünya genelinde koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle şu ana kadar 820 binden fazla kişi enfekte olurken 40 bini aşkın kişi de yaşamını yitirdi.


submit
submit