BAYRAMPAŞA FESLEĞEN KOKUYOR
Bayrampaşa Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği ‘Fesleğenli Bahar Etkinliği’ başladı. Etkinlik kapsamında, Başkan Atila Aydıner Bayrampaşa’nın cadde ve sokaklarını karış karış gezerek vatandaşlara fesleğen hediye ediyor.

Bayrampaşa Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği ‘Fesleğenli Bahar Etkinliği’ Cevatpaşa ve Yıldırım mahallelerinden start aldı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, etkinlik kapsamında belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte Bayrampaşa’nın cadde ve sokaklarını karış karış gezerek vatandaşlara fesleğen hediye etti.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikle ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Atila Aydıner, “Bütün renkleriyle tabiatın güzelliklerini hatırlatmak ve halkımızın bahar sevincine ortak olmak için vatandaşlarımıza bu yıl da on binlerce fesleğen hediye ediyoruz. Tüm halkımızı bu güzel etkinliğe katılmaya davet ediyorum” dedi.

50 BİN FESLEĞEN DAĞITILACAK

16 Mayıs Salı günü başlayan fesleğen dağıtım etkinliği 25 Mayıs Perşembe gününe kadar sürecek. Etkinlik boyunca toplam 50 bin fesleğen dağıtılacak.

FESLEĞEN DAĞITIM PROGRAMI

1) 22 Mayıs Pazartesi İsmetpaşa ve Altıntepsi Mahallesi
Başlangıç Yeri: Yahya Kemal ve Gaziosmanpaşa Caddesi Kesişimi
Gezi Güzergâhı: Gaziosmanpaşa Cad. -Filiz Sokak - Lozan Cad. - İstiklal Cad.- Kenar Sokar - İsmail Barut Sokak - Karaca Sokak - Uluhan Cad.

2) 23 Mayıs Salı Vatan ve Terazidere Mahallesi
Başlangıç Yeri: Esenler Caddesi ve Kanaat Sokak Kesişimi
Gezi Güzergâhı: Kanaat Sokak - Tel Sokak - Uygur Cad. - Egemen Sokak - Nergiz Sokak - Hamdibey Sokak - Güneş Cad. - Cengiz Topel Cad. - Manastır Cad.

3) 24 Mayıs Çarşamba Yenidoğan ve Orta Mahalle
Başlangıç Yeri: Hüsniniyet ve Şafak Sokak Kesişimi
Gezi Güzergâhı: Şafak Sokak - Atışalanı Cad. - Hürriyet Cad. - Adalet Cad. - Bahlar Cad. - Lale Sokak - Demirkapı Cad.

4) 25 Mayıs Perşembe Muratpaşa Mahallesi
Başlangıç Yeri: Yeşilçimen Camii Önü
Gezi Güzergâhı: Cumhuriyet Cad. - Mor Sokak - Lale Sokak - Sofular Cad. - Kosova Cad.


submit
submit